Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lehet a koszmót...

Mennyire lehet a koszmót dörzsölgetni?

Figyelt kérdés

most a sima étolajat próbáltam ki-mert ez vált be a legjobban,csak féltem a kutacsát.mennyire lehet dörzsölgetni fürdés után?-3hónapos babáról van szó.

érdemes elötte is "kapargatni",hogy fellazuljon?


2013. nov. 7. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad kapargatni se előtte, se utána! Annyi, hogy letöröljük, és fésűvel átfésüljük . Én Babe-t használtam, annál elég volt a megtörölgetés.
2013. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne kapargasd neki.

A Babé nagyon jó! Eltűnik a koszmó. Én azt használtam. Megmostam neki és ennyi.

Azért sem szabad kaparni - doki mondta - mert gombás lehet a koszmó alatt és ha megsérted a bőrét, akkor elfertőződhet ettől.

2013. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia....szárazon ne kapargasd,érdemes olajjal fellazítani,szépen bekened vele (nekünk a paraffin olaj nagyon bevált)egy órát rajtahagyod ,én ez után enyhén megkapirgáltam ,gyönyörűen lejött
2013. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én babaolajos vattával bekentem a kis fejét, kb fél órával fürdés előtt. Fürdéskor lemostam, és pár napon belül elmúlt.
2013. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. nov. 7. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
erősen kell dörzsölni, különben nem jön le. jó alaposan fel kell áztatni az olajjal, hogy könnyebben lejöjjön. előtte ne kapard. én fültisztító pálcikával dörzsölgettem le neki, miután felázott. ha nem dörzsölöd le, akkor egyre több réteg lesz. a doki mondta nekem, hogy körömkefével csináljam. az mondjuk elég durvának tűnt, úgyhogy ilyen puha ruhakefét vettem, azt is használtam néha. a kutacsánál vigyázz jobban, bár a dokik is szokták nyomkodni valamennyire, nem gondolom, hogy ártanál neki ezzel
2013. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk az apukája fésűvel és hajkefével távolította el :) egyik nyári napon az ölébe vette, a kisfésűvel fellazította, a hajkefével eltávolította :) szépen lejött, nem volt baja. amúgy meg én a gyógyszertárban vettem tisztított napraforgóolajat, azt kentem a fejére.
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katicaolaj ***** válasza:
2013. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!