Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon enyhe, alig látható...

Nagyon enyhe, alig látható koszmót érdemes kezelni?

Figyelt kérdés
Eddig hetente párszor fürdés előtt olajoztam, de különösebb változás nem történt. Érdemes ezért komolyabb szert használnom?

2013. júl. 3. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajkefézd sokszor a haját, valami durvább sörtéjű kefével, az enyhébb koszmót az is eltávolítja.
2013. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A koszmót nem azért kell kezelni mert látszik-e vagy sem hanem mert kárt okozhat a hajhagymákban. Én a helyedben kezelném. Nekünk az olaj nem jött be mi ezt a krémet használtuk fürdés után : Excipial U Lipolotio

1-2 nap alatt mintha nem is lett volna :)

2013. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, söt sokan akkor is használnak rá néha sampont ha még semmi tünete, nemárt a megelőzés.
2013. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A fiamnak is nagyon enyhe volt,olyannyira,hogy a doktornő annyit mondott rá:"ugyan,csak ki van száradva kicsit,kenje a fürdetővel". Engem azért nem hagyott nyugodni a dolog és megmutattam a védőnőnek is,aki közölte,hogy igen,koszmóval állunk szemben. (ennyit a dokiról,nem csak emiatt,de gondolkodom a váltáson) Babé samponnal mostuk 1 hétig minden nap,de már 3.nap teljesen eltűnt és azóta sem jött elő. Néha még megmosom a haját ezzel,hogy fogyjon :)
2013. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm, most kissé hülyén érzem magam, azt hittem elsősorban esztétikai probléma. Mutattam védőnőnek, ő ajánlotta az olajat, de nem mondta, hogy ez ilyen fontos. Köszi mindenkinek!
2013. júl. 3. 10:05
 6/7 Moncsycsy ***** válasza:
100%
nálunk is előbb csak hámlott a fejbőre, majd később besárgult és alig jött le. kb 1-2 hónaposan vettük észre a sűrű haja miatt, pont ma 9 hónapos és most múlt el. ha a koszmó nem múlik el lehet valamilyen allergia is, nálunk ez tejallergiát jelent. a babe sampon egész jó, jól meg kell dörzsölni, közben fésűvel megkapirgálni. a babe-nak van valami kréme is amit fürdés előtt fel kell kenni rá sapit, 1-2 óra múlva lemosni. ezt nem ismerem, de sokan dicsérik.
2013. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyunk h egymásnak tanácsokat adjunk :) végképp nem kell hülyén érezni magadat. :) Nem lehet mindenkinek mindent tudnia. :)
2013. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!