Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kivagyok, a...

Már teljesen kivagyok, a kéthónapos lányom nem akar rendesen enni, cumisüvegből kapja az anyatejet, de mihelyst a szájához ér, már ordít, pedig se szájpenész, se semmi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!
2009. nov. 16. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem váltottál cumit? Nálunk, mint utólag kiderült, az volt a probléma.
2009. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért cumisüvegből kapja?Amúgy első pillanattól tudnak pohárból inni,próbáld úgy.
2009. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A cici nem kellett neki,lusta volt szívni.Hogy itassam meg pohárból?El sem tudom képzelni.
2009. nov. 16. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet itatni pohárból is, nagyon ügyesen tudnak inni.

Az mit jelent, hogy nem akar rendesen enni? Egész nap nem evett, vagy csak egy étkezésnél csinálta ezt? Ha éhes, akkor meg fogja enni a tejet! Vagy próbáld meg akkor etetni, amikor már nagyon álmos, akkor könnyebben el foga fogadni az üveget, vagy akkor etesd, mikor felébredt, s még félálomban van!

2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap meg kell próbálni mellre tenni. Én kiskanállal etettem és pohárból. Három hónap után elkezdett szopni egyszercsak...
2009. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!