Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres cseppet C vitaminnal?...

Béres cseppet C vitaminnal? Vitaminpótlás+étvágytalanságra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött, de sajnos nem tart sokáig a hatás. Mármint az étvágytalanság tekintetében.
2013. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor étkezés előtt kell neki adni? Vagy hogy érted, hogy nem tart sokáig? Immúnis lesz rá?
2013. nov. 7. 20:38
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de a Béres csepp nekünk c-vitamin nélkül is nagyon bevált. AZ étvágya sokszorosára nőtt és nem tud leállni az evéssel.
2013. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nálunk nem szokta meg, sokáig kapta, mert nagyon rossz evő volt. Mi Cebiont használtunk (betegtájékoztató szerint). A Béres cseppből pedig kilónként kell 1 csepp, attól függetlenül, hogy a betegtájékoztatóban csak 10 kilótól adható. Nekünk az orvos javasolta, hogy így adjam.

Együtt kell beadni naponta 1x.

2013. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy fél évig használt.
2013. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!