Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ad ki fuldoklós...

Más babája is ad ki fuldoklós hangokat azért, mert az tetszik neki?

Figyelt kérdés

Ha igen,milyen idős?


Az én fiam 8 hónapos.Volt egy időszak mikor csinálta,majd abbahagyta.Most újra csinálja pár napja.Doki szerint nem asztmás.Amikor csinálja utána mindig úgy fújtat mint aki futott.Nagyon aggódom.Mit tehetnék?



2013. nov. 7. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 1 eves, es amikor hisztizik, valami nem ugy van, ahogy o akarja, ugy csinal, mint aki nem kap levegot egy pillanatra.
2013. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos babám is adott ki fuldoklós hangokat korábban (mi is voltunk ezzel dokinál, persze nem talált semmit). A frászt hozta ránk sokszor. Aztán abbahagyta.

Most meg már utánoz minket (krákog, köhög stb.), de most már látom rajta, hogy direkt csinálja.

Szóval szerintem a te babád is csak játszik a hangjával.

2013. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves és szintén remekül szórakozik rajta. Ha meg valamelyikünk köhög, azt is utánozza, sőt, még olyan erővel, hogy paprikavörös lesz a feje. Úgy látszik, ez ennek a kornak a velejárója ;)
2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyém is csinálja, a frászt hozza ránk néha.


Vagy az is nagyon elszórakoztatja ha visszafelé szívja a levegőt. Nna ezen is meg szoktam ijedni rendesen.

2013. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!