Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ez nem vér? Infacol...

Ugye ez nem vér? Infacol okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűek nézzék meg a képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 hetes kisbabám borzasztó hasfájós. Ma a gyerekorvos infacolt javasolt. Délután el is kezdtük adni neki és tényleg lelapította a hasát nem sírt. (eddig minden délutánt végig ordított) Kakált is tőle sokat. Majd estére lett egy nagy adag hasmenése ,aztán produkált egy ilyet! [link]

Fogalmam sincs mi ez a szín és mitől??!! Ezután vacsorázott amit először kihányt de úgy h.az orrából is jött a tej. Aztán volt még egy kevés kaka de az már újból a megszokott mustár színű volt. Ahogy átöltöztettük újból éhes volt. Kapott enni és ez már benne maradt. Hasa pedig lelepult. Születése óta kőkemény,puffadt,és állandóan fájt neki. Létezik,hogy az infacol így kitisztította???????????????????? Nagyon szépen köszönöm előre is a hasznos válaszokat!!



2013. nov. 7. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8 vagyok, én is arra gondoltam, hogy tejallergia. Nálunk is ettől lett, csak nem mertem, mert az én gyerekem anyatejes volt, a tápszerekhez meg nem nagyon értek.

Amennyire tudom, mindegyik tejfehérje alapú, csak a HA-sban jobban trancsírozva van a fehérje.

2013. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Milumil Peptit írtak fel. .
2013. nov. 8. 17:25
 13/18 anonim ***** válasza:
A 3 éves tejallergiás gyerekemnek is. Egyből vörös foltok lettek az arcán, amikor ivott belőle. :(
2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj :-(:-(
2013. nov. 8. 18:53
 15/18 anonim ***** válasza:

De azért próbáljátok csak meg, nyilván nem mindenki reagál egyformán!

Csak legyél résen!

Ha az eddig használt táp egyáltalán nem volt HA-s, akkor azért jó eséllyel ezzel nem lesz gond.

Majd írd meg!

2013. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kolos Erika válasza:
Sziasztok! Huh, ez elég durvának tűnik, rám is biztos a frász jött volna!! De nem hiszem, hogy az Infacol miatt lett volna, én is ezt használtam a piciknél és soha ilyen nem fordult elő. Talán tényleg valami élelmiszer-érzékenységről lehet szó. Mindenképpen kérdezzetek meg több orvost, több szem többet lát! :)
2013. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Liptai Viktória válasza:
Sziasztok! Olvastam itt a bejegyzéseket és sokat gondolkodtam a dolgon. Nem hiszem, hogy magával az Infacollal lenne a gond, minden ilyen szer tartalmaz szimetikont, nem csak az Infacolnál jött volna elő a probléma, hogy ha a pici erre lenne érzékeny. Én is inkább a tejallergiára gyanakszom, de a doki véleményét mindenképpen kikérném.
2013. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál voltunk sebészeten. .egyszerűen nem jutunk azóta előre. ..
2013. nov. 23. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!