Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok vacsorára tejpép...

Mit adhatok vacsorára tejpép helyett?

Figyelt kérdés
Kisfiam kezén piros száraz foltok jöttek ki, az orvos szerint valószínűleg a tej tartalmú dolgok nem lesznek jó neki. Most minden ilyesmit mellőzni kell. Eddig vacsorára tejpépet kapott, nem tudom most mit adjak neki helyette mert darabos dolgokat még nem hajlandó megenni, így kiflit meg ilyeneket nem tudok megetetni vele. Főzelék nem nehéz neki estére?
2013. nov. 8. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom minden tejpépet kihányt,így ő baba műzlit szokott kapni vagy rizspelyhet,amihez gyümölcsöt adok.DM-ben szoktam venni,Alnatura márka,ugyanúgy kell elkészíteni mint a tejpépet.
2013. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm , megyek is és veszek Neki. Szép napot Nektek:-)
2013. nov. 8. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első is nagyon jókat írt! Én még főzelékeket is adtam neki, lehetőleg kevésbé puffasztó zöldségből.
2013. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehéz a főzelék, mindkét gyermekem azt kapott vacsorára jó darabig.
2013. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sinlac is jó tápszer szeretik a babák és tejmentes!
2013. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,hogy ízlett a babádnak?Melyiket adtad neki végül?
2013. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is. Ma este végül is párolt almát kapott egy kis krumplival . Megvettem a babaműzlit csak néztem, hogy glutén is van benne és ma már megevett egy adag gabonapépet és igazából nem tudom mennyit ehet ilyenből egy nap. Adhatom neki vacsorára is ha már nap közben kapott gabonapépet is? Holnap mindenképp a müzlit próbáljuk, megírom majd hogy tetszett neki. Köszönöm, hogy érdeklődtél aranyos vagy:-)
2013. nov. 8. 20:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja még egy kérdés: sinlac hol kapható? Fel kell íratni vagy megvehetem boltban is mert a DM-ben nem láttam. Mindenkinek Szép estét, jó éjszakát kívánok:-)
2013. nov. 8. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Sinlac-ot egy éves korig felírják de recept nélkül is kapható a gyógyszertárakban
2013. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú,hát ez jó kérdés,hogy mennyi gluténes kaját ehet egy nap,én csak estére szoktam adni a müzlit,napközben ő nem kap gabonapépet.Védőnőt kérdezd meg esetleg,hátha tud rá választ adni.A rizspehelyben viszont nincs glutén,így az tuti nem ütné egymást.
2013. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!