Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be jobban az...

Kinek mi vált be jobban az éjszakai felkelés ellen? Vacsorára főzelék vagy lassan felszívódó szénhidrát (pl. tejpép)?

Figyelt kérdés
10 hós a babám, éjjel ébred enni van amikor 2-szer is. nem zavarna ha nem állnánk egy műtét előtt amikor is nem ehet két éjjel, próbálnám szépen lassan leszoktatni. Bár már arra is gondoltam h "nem éri meg" két éjjel miatt a "macera", hagyjom h akkor szokjon le ha ő kész rá.
2012. szept. 11. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam cicizni kelt fel. Mar nem volt ra szuksege igazabol csak a megszokas... mikor megelegeltuk a ferjem kelt fel hozza. Nem erezte az illatomat. Sirt egy-ket ejszakat es azota vegig alussza mindet hacsak nem beteg vagy a foga nem bantja.
2012. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jó éjt tápszer,jó éjt tea. ha szopizik,akkor utolsó szopi előtt tejpép,abból is van jó éjszakát-os.
2012. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok h nem befolyásolja igazából a vacsora, mert van amikor megébred enni van amikor nem. Változó a száma is, de azonnal vissza is alszik.
2012. szept. 11. 11:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó éjt tejpép? Már hallottam róla, csak nem igazán tudom elképzelni h miért jó éjt? Mi van benne? Altató? na ez csak vicc volt. Nálatok ez bevállt?Fél 8kor vacsizik, fürdés, 9 felé szopi és alvás. Akkor fél 8kor kipórbáljuk azt
2012. szept. 11. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy magától nem fog leszokni a felkelésről, hiszen neki ez az élet természetes menete, nem? :) Nem azért kel fel, mert éhes, hanem a szokás miatt.

Este főzit adj neki, és ne kelj fel hozzá, ha éjszaka reklamál, hagyd kicsit sírni, nyüglődni. 1 hét és alszik, mint a tej. Addig viszont nehéz lesz, de ezen túl kell esni, jobb a végigaludt éjszaka a babának is, neked is.

2012. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rizs és hajdinapehellyel,kukoricapehellyel sűrítik a jó éjt tejpépet és a tápszert, a teában pedig citromfű, mályva, hársfa, kakukkfű van./humanaportal.hu/
2012. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen. majd kipróbáljuk, de attól tartok h nem az evés miatt ébred.
2012. szept. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!