Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos múlt a babám,...

10 hónapos múlt a babám, mégis a dokink még mindig a Milumil HA Start Optima tápszert írja fel ami 0+ Hó-tól van?

Figyelt kérdés
Nem kellene neki már inkább a korának megfelelő?
2013. nov. 9. 15:22
 1/8 Tica0121 ***** válasza:
Lehet érdemes lenne váltani, már csak az ára miatt is! :) Szerintem legközelebb, ha mész,mondd neki, ogy írjon másikat, ami nem HA-s.
2013. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 8 hós kora után már nem írt tápszert , addig 0+ hósat írt. Mivel csak a 0+ írható fel, vagyis arra van támogatás. Szóval mi már nem receptre vesszük, mivel az életkorának megfelelőt akartunk, abban több a vitamin, sűrűbb, stb.

Mi DM-ben veszünk, 600 g és 1600 Ft. Reggel és este van 210 ml tápszer, így sokáig elég.

2013. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiunk, és Milumil HA2-t kapja, ami 63 hótól van. és van rá támogatás
2013. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A dokink azt mondja ez bőven megfelelő neki.


De szerintem azért egy 10 hónaposnak már azért mások a szükségletei ( akár vitaminban) mint egy újszülöttnek.


És amikor áttértetek neki más tápszerre azt simán elfogadta?

2013. nov. 10. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled. Valóban mások a szükségletei egy 10 hós babának, mint egy pl 2 hónaposnak.

Azért is vannak a tápszerek 0+, 6+, 10+...stb.

Az enyém simán elfogadta a 6+-osat. :)

2013. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És te milyen tápszert adsz a babádnak?


Már simán adhatnék neki én is olyat ami nem HA-s igaz? És az olcsóbb valamennyivel?


Megmondom őszintén hogy 1 doboz tápszer nekünk 1 hétig elég...

2013. nov. 10. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én DM-es Babylove tápszert adok neki, 1600 Ft.

Tök ugyanaz szerintem mint a 3000 Ft-os, meg a társaik.

6. hóig Nestlé-t kapott, de most már csak reggel és este eszik tápszert, teljesen jó ez is, rajt van a dobozon az összetevők listája és elég meggyőző. :) Meg ízlik is neki.


[link]

2013. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angyalka1985 válasza:
1 doboz Milumil Ha Start Optima eladó. Nekünk már nem kell. Megegyezünk az árban/cserében!
2014. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!