Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, milyen tapasztalatai...

Tanácstalan anyuka kérdése:

Kinek, milyen tapasztalatai vannak a milumil ar optima tápszerről?

Figyelt kérdés
Nem merem neki adni mert most a fermentáltat kapja és nagyon jó a széklete tőle csak nagyon hasfájós, pedig ez is hasfájós babáknak van elvileg,csak most 2 hete h adom neki és evés előtt tök sokat kibukik, lehetséges h az erős görcsöléstől és az ez okozta erőlködéstől bukik? mert eddig nem bukott!
2013. aug. 15. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Finom édes, minden nap volt több széklete

Nagyon szerette

2013. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem volt hajlandó megenni.
2013. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fiam is ezt ette, de ő nem újszülöttkortól, csak kicsit később kapta, mert kicsit később kezdett el bukni. A tápszer tök büdi és iszonyú habja van, mikor összekevertem, és sztem elég sűrű és nekem nagyon nem volt szimpi az előzőleg használthoz képest, ennek ellenére, a fiam úgy szerette, hogy másfél éves koráig itta.

Székleg, bukás minden megoldódott tőle- semmi gond nem volt vele. :))

Úgyhogy kifejezetten jó tapasztalatok vannak róla.

A dobozában 900gramm van nem csak 600gr, és receptre 1156ft volt.

2013. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!