Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az baj, ha az...

Szerintetek az baj, ha az egyéves kismanóm délelőtt alszik egy fél órát, délután meg egy- másfél órát?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy napi egyszeri alvásra kellene átállni. De én ezt nem tudom vele megtenni, hiszen ha délelőtt nem alszik, akkor esélytelen hogy megetessem, mert annyira nyűgös, pedig éhes. Volt már rá példa nem egyszer. Így ha álmos, megy délelőtt aludni(persze velem, mert máshogy nem megy). Nektek mikor alakult át napi alvásra?
2013. nov. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van!Miért kellene neki kötelezően 1 évesen átállni az egy alvásra!

Az enyém 13 hósan ált át de itt olvastam már hogy valaki babája 15-16 hósan is még 2x aludt!

Nézd az ő igényeit és ne foglalkozz másokkal!

2013. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. 13 hónapos korában kezdett a lányunk átállni az egy alvásra, de pár hétig előfordult néha, hogy kétszer aludt. Kb. 14 hónapos kora óta alszik fixen napi egyszer.
2013. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam és délelőtt 1 órát délután meg 2 órát alszik. Engem ez nem zavar.
2013. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar a napi két alvás. Csak nemtudom hogy mikor érdemes átszoktatni az egyszerire. Èn ráérek. Nem siettetem a dolgokat. Jövő héten megyünk először jàtszóbölcsibe. Kíváncsi leszek hogy fogja e bírni a délelőttözést.
2013. nov. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!