Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért délelőtt kell gyümölcsöt...

Miért délelőtt kell gyümölcsöt adni a babának? Nem jó a gyomornak délután a gyümölcs?

Figyelt kérdés
Olvastam már többször itt fórumon, hogy inkább délelőtt adja mindenki a gyümölcsöt. Én mindig délután adom, mert délelőtt nem hajlandó megenni, délután se sokat, de akkor legalább eszik. 21 hónapos
2013. márc. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tizoraizik, muszaj delutan adnom, kulonben nem enne, semmi baja. Tslan azert mondjak, mert ha 10-kor gyumit eszik, akkor delben mar tud ebedelni, mert az konnyebben emesztodik.
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém délelőtt és délután is eszik.
2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hozzátáplálás kezdetén délelőtt kell adni az új ízeket, hogy ha fáj a hasa tőle, az ne az éjszakát tegye tönkre, aztán ez a felállás sokaknak olyan jól bejön, hogy így marad. Pár hónap múlva már nyugodtan lehet adni délután is, amikor jobban megfelel.

Az enyémek is általában délelőtt eszik, de néha délután, ahogy alakul.

2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én rákérdeztem erre, azon okból, hogy cukorbeteg voltam terhesség alatt, és szigorúan be volt tartva, hogy mikor mit ehetek, és a gyümit délután ehettem, mert gyorsan felszívódó tápanyag.

és akkor én sem értettem, hogy a gyerekemnek mért délelőtt adjam, és azt mondták, hogy azért, hogy étvágyat csináljon ebédre.

nekem ezt mondták, és épp ezért maradtam a délutáni gyümiztetésnél, mert semmi baj az étvágyával, és inzulin termelés szempontjából jobb a délutáni.


szóval ha ő akkor szereti, akkor ne csinálj belőle ügyet!

2013. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtük a hozzátáplálást akkor délelőtt adtam, de mióta főzit is eszik, így már mindig délután adok neki én is, darált kekszel, vagy tejpéppel, bár mi még csak 7 hósak vagyunk.
2013. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!