Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programon mostok...

Milyen programon mostok babának, családnak, és milyen mosógéppel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ruhacimkének megfelelő programon. Automata mosógéppel. Bár ha lenne forgótárcsásom azzal mosnék mert 1000x szebben mos mint bármelyik csodagép.
2013. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Energomat termál gépünk van, autómata. Normál 40 fokos programmal-
2013. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindent normál 40 fokos programon mosok. Ami nagyon szennyezett, ahhoz van külön (extra szennyezett) funkció gomb, azt beállítom. A konyharuhákat magasabb hőfokon mosom.


Igazság szerint nagyon sok program van a gépemen, sokszor állítok spéci programot ha szükségét érzem, de a 40 fokon nem változtatok.

Most fogom megnézni, hogy mennyibe kerül a hideg mosószer, mert a gépem tudná ezt is, de ahhoz más mosószer szükséges. Ha drága, akkor nem fogom használni.

2013. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mosógépmárka? Előmosást alkalmaztok? 60 fokon semmilyen gyerekruhát nem mostok?
2013. nov. 10. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Mostmár közel 3,5 éves a kisfiam, de babakorában MINDEN holmiját legalább 60 fokon mostam- környezetbarát mosó és öblítőszerekkel (pl. frosh)- nem gyorsított, hanem normál menetben, legalább 1000 fokos fordulatú centrifugázással és természetesen mindent vasaltam. Mivel nem voltak műszálas holmijai, így ez nem okozott gondot.

Természetesen 3 éves koráig teljesen külön a felnőttekétől.

Azóta annyi változott, hogy (mivel ovis, így az ő ruházata a legpiszkosabb:) és a legtöbb emberrel érintkezik) a felsőruházatokat együtt mosom, alkalmanként előfordul, hogy csak 40 fokon vagy gyors programon- de továbbra is mindent vasalok, amit tudok.

A mosógépünk kerámia fűtőszálas digitális kijelzős siemens (modellszámot nem tudok fejből).

2013. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

AEG Lavamat 76285 a mosógépünk.

2013. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindent (gyerekruhát, ágyneműt, saját ruháinkat) 60 fokon mosok, előmosás nélkül, egyedül a férjem munkásruháját mosom 90 fokon előmosással (ez vagy 2-2,5 órát vesz igénybe, de csak így lesz tiszta az olajos ruha).

1000 éves Zanussi elöltöltős automata mosógépem van. Rászorulna már egy cserére, mert kivülről elég leharcolt állapotban van, rontja az összképet a fürdőszobában, viszont nagyon szépen mos, és ezért sajnálom.

2013. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!