Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott meggyet hogyan...

Fagyasztott meggyet hogyan készíthetném el kislányomnak?

Figyelt kérdés
7hónapos és nem tudom mivel adhatnám, hogy laktató legyen. Aki már adott a babájának leírná, hogyan csinálta?
2009. nov. 17. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én túrót és babapiskótát teszek hozzá. Olyan finom, mint egy sütemény! :-)
2009. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 banán + 4-5 szem meggy összeturmixolva. Az egyik nagy kedvenc még mindig, pedig már 1 éves múlt. Kb 8 hónapos kora körül (amikor már kóstolt joghurtot is) kapott hozzá néha joghurtot, így is szereti.
2009. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tejterméket nem ehet mert tejallergiás. Krumpival elkészítve milyen lehet? Csinálta már valaki?
2009. nov. 17. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos a kisfiam,és így adom neki:3 szem fagyasztott-kiolvasztott meggyet egy harmad banánnal összeturmixolok.Lehet kapni 4 hós kortól adható Milupa

tejbedarát, nagyon finom tejmentes!!!Vízzel kell elkészíteni.Én ehhez az adag meggy-banánhoz egy harmad adag tejbedarát adok.Nagyon nagyon finom!!!

Először persze külön kis tálkákba tettem a banánt,a meggyet,és a tejbepapit is,és kiskanállal adagoltam egyszer az egyikből másszor a másikból kanalaztam neki,hogy azért érezze az ízeket külön is,aztán összekevertem.Nagyon szereti.

De csinálhatod a tejbedarát mindenféle gyümivel.

Üdv.!

Andi

2009. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzd össze rizzsel (ha kell turmixold össze), olyan lesz mint a gyümölcsrizs, isteni finom!
2009. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút egészséges és laktató,ha kukoricadarából főzöl anyatejjel/vízzel/tápszerrel "tejbegrízt",és a ledarált meggyet hozzákevered.
2009. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én múltkor-szintén fagyasztott meggyből csináltam meggy-krumpli-csrkehús keverékét ebdre.

/De volt már ugyanez, csak fagyasztott őszibarackkal.)

Lehet kapni rizspelyhet (Hpp), ahhoz is hozzákeverhted a meggyet.

2009. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!