Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kaptam egy e-mailt, hogy...

Most kaptam egy e-mailt, hogy egy 29. hétre született kritikus állapotú kisfiúnak, B RH pozitív vérre lenne szüksége. Ha én szoptatok, akkor adhatok-e neki vért? O pozitív-os a vércsoportom, akkor elvileg én adhatok neki, nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz nem adhatsz vért.
2009. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol található a kisfiú? Én O negatívos vagyok és adhatok mindenkinek, és már nem szoptatok. Továbbküldenéd az emailt vagy tájékoztatnál?
2009. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
már bocs, de ez egy bugyuta körlevél, már két éve terjesztik iwiwen és emailbe
2009. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Csak nem a Veszprémi dologról van szó? Mert akkor tényleg kamu...
2009. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is megkaptam az emailt kb.fél éve.volt bvenne név és tgelefon,amit azonnal hívtam mert azonos a vércsoportom.a szám nem létezik,bementem a vérellátóba,azt mondták nincs hiány vérből és nem tudnak ilyen esetről,ha kéne akkor aztb ők adnák ki hivatalosan.ez csak kamu nem értem kinek jó.olyan mint az eltünt rácz vivien,aki 2 éve még mindig 15 éves...stb.itt el mis olvashatod magad:

[link]

2009. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen körlevelek úgynevezett hoaxok. Akármilyen megható történet, töröld és ne küldözgesd és főleg ne dőlj be neki.
2009. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hetekkel ezelőtt kaptam meg ezt a körlevelet az iwien, én szabolcsi vagyok. Kamu az egész, mert már pár éve is ment.
2009. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aki belinkelte,annak igaza van....

Én még nem találkoztam ezzel a körlevéllel..

A Rácz Vivieneset azt én is ismertem...

Megnéztem a linkben szereplő telefonszámot,és tényleg azt küldték nekem is...

Ilyennel viccelni..... :(


Bocsi csajok,de én tényleg elhittem ezt az egészet,és csak segíteni szerettem volna... :(

2009. nov. 17. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj.bedőltél mert jó ember vagy.én is bedőltem,sőt csomót utaztam minden fele hogy megtaláljam.sajnáltam a babát.kinek jó ez?azért linkeltem be,hogy mindenki oölvassa el.
2009. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!