Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az baj, hogy egy...

Szerintetek az baj, hogy egy éves kislányom még szoptatás közben alszik el nappal és éjszaka?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy rendben van-e, hogy megszoptatom éjjel minden ébredésnél?
2013. nov. 11. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen rendben van.
2013. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Azért az éjszaka szoptatásról már le kellett volna szoktatni. Ahhoz már idős a lányod..
2013. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem.
2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

2es es ezt sajat magad talaltad ki?

Abszolut rendben van, szoptatott babaknal ez elofordul. En 20 honapig szoptattam es addig ebredt szopni a babam. Aztan, ahogy elvalasztottam es aludt magatol, egyszer sem kelt az ejjel es elaludt magatol konnyen. 1 evesen nincs ezzel baj, majd erzed, hogy mikor kell abbahagyni.

2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne lenne rendben? Teljesen normális, akár éjjel, akár nappal, hogy szopik még.
2013. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy maga a szoptatás rendben van, arra gondolok, hogy nem kellene-e már más módszerrel altatnom, vagy hogy mostanság pl. van, hogy 2 óránként kel éjjel és így altatom vissza,nem valószínű, hogy az éhség miatt ébred ilyen gyakran.
2013. nov. 11. 19:07
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem,éjjel már nem kéne ennie,és nagyon nehéz lesz megszoktatnod arra,hogy egyedül is elaludjon,már nem csecsemő.
2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
most látom,hogy ráadásul mindig megszoptatod,nem nem kéne már kisebbként sem kell 2 óránként etetni
2013. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen rendben van, felesleges mashogy szoktatni, ha eddig igy aludt el. Majd ha leszoktatod a cicizesrol, akkor egyuttal atszoktatod egy masfajta elalvasra.

Tapasztalatbol mondom, az elso fiamat 2 evig szoptattam, amint leszoktattam a cicirol azontul velem osszebujva aludt el es tobbe nem kelt fel ejszaka (elotte tobbszor). Ot eves most es semmi gond az elalvassal, szepen alszik egyedul. A masodik fiam 1,5 eves es nala is igy fogom csinalni.

2013. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Friss tapasztalatom van a témában, szerintem nem baj :) Kisfiam is csak cicin aludt el ebéd után és este is. Ha éjszaka felébredt mindig megszoptattam. 1 éves és 3 napos volt, amikor egyszer csak nem fogadta el a cicit, nagyon meglepődtem, azt hittem nehezen fog leszokni róla. Azóta (2 hete) végigalussza az éjszakát és szépen elalszik magától. Tényleg mindig valami újat mutatnak. Mindent úgy csinálj, ahogy szerinted jó a kislányodnak! :)
2013. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!