Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekmodellnek hol lehet...

Gyerekmodellnek hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Többen mondták, vigyük el a babánkat ügynökséghez modellnek, gondolok itt gyerekruha modell, tápszer modell, ilyesmi. Nem film, vagy statiszta. Én ódzkodom tőle, de ha ismernénk megbízható helyet, talán jelentkeznénk. Amit kapnánk érte, félretennénk neki, ha majd nagy lesz. Igazából ezért rászánnám magam. Valaki ismer ilyen céget?
2013. nov. 11. 23:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok, hogy abban lelitek örömötöket, hogy vadidegeneket sértegethettek. Biztos sok bajotok lehet úgy egyébként a saját házatok táján... Egyébként meg persze, hogy a pénzért csinálnám, írtam is! Azt hogy te mit hiszel hozzászóló, hova teszem majd a pénzt, az távolról sem érdekel. Fájna, ha megtartanám, mi? Szegények, biztos csupa harc az életetek... A portfólióról is tudok, de én nem ebben gondolkodom. Meg hogy egy gyerek csak azért törvényszerűen nyűgös, mert fotózáson van? Na ne nevettessetek! Ha látok egy aranyos babát egy katalógusban vajmi nem érdekel, hogy az anyja feltűnési viszketegségben szenved-e vagy nem. Egyébként meg pont az ilyen előítéletes megmondóemberek és erkölcscsőszök a legnagyobb magamutogatók, ha arról van szó egy adott helyzetben. Savanyú a szőlő meg az élet nektek úgy látom, hogy ennyire elönt titeket az epe, ha valakinek más véleménye van.
2013. nov. 13. 17:09
 12/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemmel kapcsolatban annyi, hogy az eddigi "felhozatal" alapján adekvát válaszra már nem is számítok, remélem, a következő kérdezőnek több szerencséje lesz. Ez az oldal a válaszadásra van kitalálva, nem arra, hogy egyes frusztrált emberek anonimitás mögé rejtőzve másokon verjék el a port... Ha tényleg lenne tapasztalatotok, akkor megírtátok volna a cég nevét, ahol rossz volt a tapasztalat (bár nehezen tudok elképzelni egy olyan helyzetet, ahol mind az 50 gyerek az anyja haját tépve bömbölve ül a folyosón..).. Erről ennyit.
2013. nov. 13. 17:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed, h nagy sztár lesz a gyereked és rajta fogsz meggazdagodni???

Komolyan az ilyen ember miért szaporodik?

Én a helyedben azért reménykednék, h a gyereked ne a te eszedet örökölje.

2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!