Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi túrót tesztek a gyümölc...

Mennyi túrót tesztek a gyümölcsbe 1 éves babátoknak? Kanállal méritek? És hányszor adtok egy héten neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Sose mértem,én már 7 hónapos korától adom és így: 1 alma,1 banán kb. 1 evőkanál túró,összeturmixolom,és kész.Imádja!Heti 2x legalább szoktam adni,de 3x inkább.
2009. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy mint az első hozzászóló. Néha 2 evőkanál túrót is rakok bele.
2009. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktatásnál először a gyümibe egy kávéskanállal tettem, ha nem volt gond két nap mulva két kávéskanállal, ha akkor sem volt gond, 2 nap mulva már többet, majd fele fele arányban. Aztán ugyanez a joghurttal is, de azóta kiderült, hogy érzékeny a tejre, így nem eszünk, nem tudom hányszor adnék, de 3-4 alkalommal biztos.
2009. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. én kb. egyszer adok ilyet egy héten, amúgy meg túró rudi belsejét szinte minden nap kap.
2009. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!