Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdenek a...

Mennyi idősen kezdenek a babák hisztizni?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nagyon korai, de 6 hónaposom mostanában nagyon fura dolgokat csinál. Ha vmi nem jó neki, akkor hanyatt fekve uti a fenekét és a lábait a szőnyeghez és közben nem sír, hanem dallamosan ordít. Ha szólok hozzá pár másodpercere abbahagyja, majd folytatja. Ilyenkor nincs komoly baja csak nem ér el vmit vagy ha nem tudom felvenni akkor csinálja. Ja és közbe szokott fújtatni is.

Ebből lesz később a hiszti vagy esetleg vmi más baja van?


2013. nov. 12. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen, ez lesz a hiszti, úgyhogy már most se hagyd magad irányítani. :) Amúgy onnan veszed észre, hogy hiszti, hogy hiába sír, nem folyik a könnye.
2013. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiam 1 évesen kezdte. Most 17 hónapos, már megvolt az első "földhöz vágom magam" akciója.
2013. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van az elsőnek. Ez már hiszti. Kezd rájönni, hogy van saját akarata. Ilyenkor nem kell vele törődni, akkor sem, ha nagyon hisztizik. Most tudod "elrontani".
2013. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én gyerekem is 6 hósan kezdte, most 7 :) nagyon tud "énekelni",ha bezárom a kiskaput a nappali és a konyha között, h. ne tudjon kijönni, vagy mostanában amint kilépek a helyiségből, rázendít. de olyan vicces, h. nem tudom megsajnálni :)
2013. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez hiszti. 6 hónaposan már nem is annyira korai. Aranyszabály: ha a gyerek nem könnyel sír, akkor nincs baja. Ilyenkor legjobb módszer, ha nem veszel tudomást róla...
2013. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
... az enyém simán tud könnyezni hiszti sírás alatt! Ő amúgy is érzékenyebb lelkületű, gondolom ténylegesen magára veszi, nem csak szimplán hisztizik, mikor valamit nem engedek neki...a kis önérzetét megsérthetem, és tényleg könnyekkel bömböl olyankor! :)
2013. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9-10 hósan volt egy elég nehéz korszak, gondolom a szeparációs szorongás miatt, akkor nem lehetett egyedül hagyni, állandóan mellette kellett ülni. Aztán egy darabig viszonylag nyugi volt. Most 2 éves, most kezdődött el az igazi hiszti-korszak.
2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6hónaposan kezdte a lányom a nyávogással.Aztán 8hósan már fenéken pattogott és visított,ha valamire azt mondtam nem szabad,vagy ha nem sikerült neki valami.Leszokott róla hamar,mert be lett téve a kiságyba pihenni ilyenkor.Aztán ahogy 1 éves lett (most 13hós) azóta megállás nélkül nyávogva közlekedik,pattog a fenekén,hason beleveri a fejét a földbe és a hasán is pattog.És mindezek közbe visít.Már nem hagyja el ágyba tétellel,szóval ha csinálja,beteszem,ha abbahagyta jöhet ki.Aztán kinn folytatja.Nem tudom baja van-e,mert jön ugyan 4foga is doki szerint,felül 2t látok én is,de első 4-el nem volt gondja...
2013. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónaposan kezdte a lányom h ha nem mindjárt pattantam vagy nem kapta meg amit akart vagy nem érte el. Ordít érte. Nem hagyom magam mert valóban itt lehet a legjobban elrontani h mindjárt pattanok és ezt megtanulja, rájön h így bármit elérhet. Idővel úgyis megunja ha nem engedsz a kísértésnek. :)

Kialakul most a kis akaratuk s próbálgatják mit mivel és hogyan érhetnek el. Aztán hozzászoknak h így bármit. Nagyon sokat vagyunk magunkban itthon és muszáj vagyok néha egyedül hagyni a szobában a kiságyában ilyenkor feláll és üvölt, sikít de persze könnyek nélkül aztán észrevesz vmi játékát és megunja. 9 hónapos most de már egyre ritkábban csinálja. Aminek én egyre jobban örülök. :)

2013. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 évesen kezdte. Most 16 hónapos, de remek akciói vannak, főleg ha már fáradt :) Alapvetően kis nyugodt fiúcska, de ki tud jönni belőle a kisördög, ha valami nem úgy ül el, ahogy szeretné. Mostanában jött rá, hogy tud minket mozgatni, megfogja a kezünket és húzza. Ha nem megyünk vagy nem azonnal, akkor kiborul :)
2013. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!