Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák mennyi idős koruktól...

A babák mennyi idős koruktól kezdenek el hisztizni?

Figyelt kérdés
Amit a lányom az előbb művelt az enyhén szólva hajmeresztő volt... Annyit történt, hogy két percre az etetőszékben hagytam míg megcsináltam neki egy instant teát. Lehet még két perc sem volt. Erre olyan éktelen ordításba kezdett, hogy elvörösödött, ömlött a könnye, szinte nem is tudott magáról. Fölvettem, próbáltam megnyugtatni. Én teljesen nyugodt maradtam egy ideig. Semmi hatás, ugyanúgy vonyított a kezemben is. Aztán végül rákiabáltam hátha meghökken és elhallgat, de ez sem jött be. Szerintem hirtelen eszébe jutott, hogy mennyire álmos, esetleg éhes, és nem volt azonnal kaja az arcába, várni kellett rá egy kicsit... Megetettem, most alszik, de én idegroncs lettem egy kicsit. Ja, 8 hónapos a drága...
2009. febr. 10. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 1 éves kor körül jelennek meg az első hisztikezdemények.

Nálunk mindig is rendszeresek voltak az ilyen magából teljesen kivetkőző, elvörösödő ordítások, mint amit írtál. Megértelek, én minden nap egy idegroncs vagyok... Viszont ez még szerintem csak valamilyen előpróbálkozás volt, bár ha nyugodtabb kisbabád van, lehet, hogy nem is fog máskor így próbálkozni.

Én most, majdnem 10 hónaposan láttam először, hogy "igazi" hisztit csap, nemcsak ordít. Úgy történt, hogy nem engedtem, hogy kinyissa a konyhában a tisztítószeres szekrény ajtaját. Erre toporzékolt, ordítani kezdett, a kezével ütötte az ajtót, rázta a fejét. Olyan is volt azóta, hogy földhöz is vágta magát. Amint fölkaptam az ölembe, hogy elvigyem onnan, rögtön (!!) elhallgatott. A kis feje is fél pillanat alatt pirosból fehérre változott. Azt hitte, azért kaptam ölbe, mert megsajnáltam. Na ilyen az igazi hiszti. :-(((

2009. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nállunk 2 hete kezdödtt most 4 honapos!
2009. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyűglődős baba a kisasszony. Egész nap el sem tudok mozdulni mellőle, mert akkor ordít. Szórakoztatni kell, de sokszor majd belegebedek akkor sem tetszik neki semmi. Már tiszta játékbolt a lakás, hátha találok olyan játékot ami lekötné. Nem egyszerű...
2009. febr. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!