Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak reggelre szinte...

A babámnak reggelre szinte mindig bedugul az orra? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Alváshoz nincs meleg a szobájában, max 20 fok, de inkább csak 19. De ennek ellenére minden reggel azzal indul, hogy a fikuszokat kell eltávolítanom (kiszivnom) az orrából hogy kapjon rendesen levegőt. :( Sajnos elég rosszul tűri ezt a ceremóniát. Lehet valami orrcseppet kapni, ami babáknak való és segít, hogy ne száradjon/fikásodjon be az orruk? Egyáltalán normális ez? Esetleg párásítsak a szobájában?

2013. nov. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A tengervizes orrspray-k nagyon jók ilyenkor. Lehet a levegő száraz a fűtéstől, ha tudsz, vegyél hidegpárásítót, később is jó szolgálatot tehet.
2013. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk a tetoteri szobaban nagyon szaraz a levego a futesi szezonban, ha nem megy a hidegparasito meg nekem is bedugul. Ugyhogy erdemes beruznod egy hidegparasitora szerintem.
2013. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az en picim kohogni szokott ha szaraz a levego, en a radiatorra napkozben nedves ruhat szoktam rakni. Ha nem szereti a porszivos orrszivot probaljatok ki a szajjal szivhatot, nosefrida bababarat orrszivo a neve, nagyon klassz es biztonsagos nem kell felni ;)
2013. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tengervizes sós orrcsepp beválik. :) Köszönöm, nekünk is csak szájjal szívható Otrivin Baby orrszívónk van.
2013. nov. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!