Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak ma reggelre...

3 hónapos babámnak ma reggelre teljesen összeszűkült a jobb szeme, könnyezik és piros is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
mielőtt lepontoznátok viszem dokihoz, csak este rendel.
2012. márc. 29. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás állhat a háttérben, esetleg huzatot kapott. Ír fel a doki szemcseppet, és pár nap alatt rendbe jön a baba szeme. :) Jobbulást neki!
2012. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. márc. 29. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha meg szoptatod akkor csepegtess anyatejet a szemebe, az a legjobb gyulladasgatlo. Kislanyom tobszor kapott huzatot es erossen konnyezett, meg be volt pirosodva, mindig az anyatej hozta helyre. Egyebkent vedono ajanlotta nekunk is.
2012. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jesszus! Anyatejet nehogy belecseppents! Én is szoptatok és szoptatáspárti vagyok, de ez azért már túlzás! Mi még szülés kórházban voltunk és a szobatársam babájának begyulladt a szeme. Ő is úgy gondolta, hogy az anyatej majd segít rajta és azzal kenegette a szemét. A dokik meg kezelték a babát szemcseppel, de az nem akart javulni...sőt. Mikor megtudták az gyermekorvosok, hogy az anyuka anyatejet cseppent a szemébe szépen elmagyarázták neki, hogy ezt NE csinálja, mert biztos, hogy nem tesz jót!!!

Majd az orvos ír fel rá valami szert!

Jobbulást a picinek!

2012. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:)) Az anyatej nem mereg!Jo utannaolvasast kedves harmadik.
2012. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy méreg!!! Csak mindennek megvan a maga helye! És ebben az esetben nem a gyulladt szem!
2012. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah és orvosoktól hallottam, hogy NEM szabad! Nem magamtól találtam ki... A netes cikkekről meg annyit, hogy sokhelyen sokmindent lehet olvasni... de az nem bizti hogy mindig megfelelő!
2012. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltunk a gyerekorvosnál és ő is az anyatejet ajánlotta. Természetesen kaptunk szemcseppet is. Véleménye szerint reggel és este kell anyatej is, azt mondta az a legjobb ilyen gyulladásra. Na ilyenkor döntse el az ember ki mond igazat, ha még az orvosoknak is más a véleménye.
2012. márc. 30. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!