Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » November 24-én vagy április...

November 24-én vagy április 19-én van az igazi Emma nap?

Figyelt kérdés
Kislányom október 21-én született és nem tudjuk,hogy mikor tartsuk majd a névnapját...
2013. nov. 13. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi novemberben tartjuk az unokahugomet, aki augusztusi. Felenk ugy tartjak, h a szuletest koveto elso nevnap a gyermeknek az "igazi". Szerintem valaszd amelyik tetszik, ha pl ugy erzed a novemberi tul kozel lenne a szulinapjahoz, meg utana akkor mindjart karacsony is, akkor lehet, h jobb az aprilisi...
2013. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi is azért gondolkodunk az áprilisban,mert egyrészt októberi születési,másrészt,ha novemberben tartanánk,akkor utána már itt a mikulás is,majd a karácsony...
2013. nov. 13. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az áprilisi.
2013. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi áprilisban tartjuk, mert novemberben ott van apa névnapja és nem szeretnénk túl közel a kettőt, a szülinapjuk úgy is majdnem egyszerre van! :)
2013. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!