Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bika horoszkópú (április 20....

Bika horoszkópú (április 20. -május 20. ) babád milyen természetű?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint a többi. Bármilyen lehet, ennek ahoz semmi köze. Enyém pl, egy nagyon jól alvó gyerek újszülött kora óta, vidám, ismerkedős.
2013. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem van valami köze.. nem hiszem egyébként az ilyen hókusz pókusz dolgokban, de a 2 tesóm is bika, és szörnyen akaratos, hisztis, igazi házisárkányok, és a Lányom is ilyen :)
2013. jún. 4. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
És hány olyan ember van aki nem bika és még is rossz a természete. Mint írtam a fiam is bika és egy eleven gyerek nagyon, de emelett jó gyerek is, nem hisztizik csak akkor sír ha fáj valamilyen az meg érthető. Exem is bika ő meg kimondottan a nyugalom mintapéldánya és még sorolhatnám.
2013. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát, figyi, én pl bika vagyok. akaratos, makacs és sokszor önfejű, ezt beismerem. de a hiszti nagyon távol áll tőlem és baromira nem vagyok házisárkány, egyáltalán nem szeretek "beszabályozni" másokat, különösen azt nem, akit szeretek. Arra nem gondoltál, h nem a horoszkópjuk miatt hasonlítanak, hanem mert a génállományuk hasonlít? pedig mennyivel kézenfekvőbb volna? :D
2013. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem gondoltam ilyenre, mert 6an vagyunk tesók, és ők ketten, akik bikák, ők ilyenek :D Illetve a lányom :)

2013. jún. 4. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon egyetértek
2013. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól ők még nagyon közeli rokonok és bizonyos karakterejegyeket hordozhat tőlük. uakkor ez nem azt jelenti, h ha tőlük igen, akkor a másik 3 tesótól is kötelezően kell, na meg tőled, a férjedtől és az ő tesóitól, meg a szüleidtől. ez nem így működik. amúgy nem akarlak győzködni, nekem mindegy mit hiszel, én etől még jól alszom. de a babádat picit sajnálom, mert tudod ezzel a hozzáállással kicsit leírod őt: hát, ő ilyen hisztis, kiállhatatlan kislány, nem lehet mit tenni, a bika nagynénjei is hasonlóan reménytelen esetek". pedig talán sokat lehetne rajta finomítani, ha nem írnád le azonnal csak azért, mert a bika jegyében született. én amúgy egy csendes, szófogadó, halk szavú, feltűnően jólnevelt kislány voltam, kitűnően tanultam és soha nem hisztiztem pl a boltban csokiért (nő vagyok), ellentétben a vízöntő bátyámmal (!), aki konkrétan toporzékolva bömbölt. biztos horoszkópot cseréltünk :D (az is tény, h nem felnőtt koromra nem maradtam ilyan, és nem is bánom, h "kinyílt a csipám", de ez már más lapra tartozik.)
2013. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiam bika, és egy bújós, imád szeretgetni, nagyon érzelem gazdag, nem hisztis, megfigyelő típus, nem akar középpontban lenni mindenáron. 1,5 éves koráig rossz alvó volt, azóta átalussza az éjszakákat. Most két éves.
2013. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze az en lányom is bújik , szeretget , puszilgatni, és édes vidám , boldog baba. De van amikor előjön a másik énje , akkor hisztis, akaratos és csak az a jó amit ő akar :)
2013. jún. 4. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább életkori sajátosság....
2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!