Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a kislányommal...

Mi történhetett a kislányommal, hogy ilyen nehezen alszik el?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete csinálja, hogy egyszerűen nem akar elaludni, főleg esténként. Eddig szopival max. 10 perc alatt elaludt, most meg 40-50 perc kell minimum. Napközben sokszor sír, pedig nem volt sírós. A szoptatások alkalmával állandóan rugdos, cibálja a hajamat. Nem értem mi történt,miért csinálja ezt. Sokszor alig bírom tartani. 16 hónapos. Valakinek hasonló tapasztalat és megoldás? Előre is köszi a válaszokat!
2009. nov. 17. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordítva megy,nappal alig lehet elaltatni 18 hós,már nem szopizik,de ez inkább életkori sajátosság,annyira sok infót szívnak magukba,fel vannak pörögve,idő kell nekik,amig elalszanak(persze van amikor ennek ellenére 5-10perc alatt elalszik).Este én nem fektetem le fél kilenc előtt és általában 9-kor alszik el.
2009. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!