Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5Hónapos kislányom nagyon...

Rbowmya kérdése:

1,5Hónapos kislányom nagyon pocakfájós. Próbáltuk már a teákat, cseppeket, tornát, stb, de semmi nem használt. Olvastam a mira baby vízről, és érdekelne, adott-e már valaki ilyen korú babának?

Figyelt kérdés

#víz #hasfájás #Mira baby
2013. nov. 14. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is nagyon hasfájós volt,még kórházban is voltam vele,persze semmi baja nem volt.nah mi is kipróbáltunk mindent,még a zuhany alatt is álltam vele,mert olvastam a zuhanyrózsa vízugara jó a hasukra,de csak egy dolog hatott,az a colief csepp!de mire ezt megtaláltuk...
2013. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekünk sajnos egyik "csodacsepp" sem segít :(
2013. nov. 14. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

az én kislányom 1 hónapos és az Espumisant használtuk de nem vált be(7ml és 1700Ft és 1 hétig elég). :( Ma rendeltem BabyCalm cseppet:

[link]

mert nagyon dicsérték a neten. Kíváncsi vagyok nagyon. 15ml és 2000Ft körül mondták. Colief volt a patikába de 7ml és majdnem 5000FT. :( .Ha elfogy a BabyCalm akkor mi a Gripe Water-t fogjuk használni de sajnos a rendelése kicsit később jön megy, és ezért kellett kipróbálnunk a többit.Gripe Water az első kislányomnál még nem volt hiánycikk így nem tudtam,hogy ilyen nehéz beszerezni,mert akkor már terhesen elkezdtem volna. :) 250ml és 1600-2000Ft.Az ár nem mindegy. :) Remélem tudtam segíteni.szép napot neked.

2013. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Míra vízről kitől hallottál? Csecsemőknek adható? Azért a gyerekorvost ,Védőnőt kérdezd meg előtte!!!!

Kitartás és kevés pocakfájást kívánok mindenkinek.

2013. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Mira vízből van baby változat,de az csak 3 hónapos kortól javasolt,azért kérdeztem,adott-e már valaki kisebb babónak. Ezeket a cseppeket már mind végigjártuk,kombináltuk,nem sok sikerrel,és pont ma olvastam erről a babycalm cseppről.:)

Mi is benevezünk egyre szerintem.

2013. nov. 16. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2 hete használjuk a BabyCalm cseppet és az adagolása nagyon könnyű és gyorsan megoldható 1 kiskanálba szoktam cseppenteni. Amióta használjuk könnyebben pukizik és kakil a kislányom. :) és az ára is nagyon jó 2300Ft volt. 1 próbát megér ha már minden kört lefutottatok. :) Jó babázást! :)
2013. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is babycalm-ra szavazok :)nekünk anno néha szélcső is kellett, de pl. most a brendonban láttam, hogy ajándékba adnak hozzá
2013. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!