Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki vesz használt ruhákat...

Van aki vesz használt ruhákat a babájának?

Figyelt kérdés

1 éves elmúlt a lányom, pár db ruháját már eladtam, de a többit egyszerűen nem tudom eladni. Már mindenhol hirdettem, de nem hiszem el,hogy pl. egy kis melegítő nadrágért 150-250 ft sok lenne.


ti hol vásároltok/hol árultok???


2013. okt. 15. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teszvesz, Vatera, Apród, Jófogás, helyi piac, bababörze. Ezek jók lehetnek. Mondjuk én ilyeneket nem adok, csak nagyobb dolgokat (kabát, overál, lábbeli, bélelt nadrág, téli pulcsi). Minden egyebet eltettem továbbadósnak, odaadom barátoknak, rokonoknak az ő babájukra.
2013. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha Vaterán árulod, akkor érdemes inkább csomagokba rendezni a ruhákat. Én sem szoktam soha egyenként megvenni a ruhákat, mert a postaköltség sokat dob rajta, inkább veszek egy nagyobb csomagot, az postaköltségben és utánajárásban is jóval kevesebb.
2013. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én veszek, de személyesen (magyarul turkáldában :-))mert szeretem látni, h milyen állapotban van. egy-két képen sem a szakadás, sem a foltok nem látszanak adott esetben. számomra a címke is nagyon árulkodó arra nézve, h mennyit használták. ez csak akkor derül ki, ha megnézhetem. akármilyen használtat nem adok rá, de van pár nagyon szép, jó állapotú használt darabja, amilyet itthon meg sem tudnék venni újonnan, mert nem is forgalmazzák a márkát.
2013. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Veszek, de csak bababörzén, bababizományiban. Látatlanban soha nem vennék ruhát.
2013. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozz helyi facebook-os börzéhez. Én amióta tagja vagyok a városom fb-os börze csoportjához sokkal több mindent eladtam. Az emberek szeretik látni, hogy kitől vásárolnak, és itt lehetőség van erre. :)

Sok sikert! :)

2013. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
veszek, de általában turkálóban vagy börzén. Vaterán nagyon ritkán látok olyat, ami bármennyire is megfog, azokra a darabokra pedig sokan "rárepülnek"
2013. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyéves kor alatt még kevesebben vesznek használtat, bölcsis, ovis korú gyerekek ruháit már könnyebb eladni. És vaterán, ne felejtsd el, a vevőt még a postaköltség is terheli, így mondjuk a 250 ft-os nadrág máris ezer ft... Nem mindegy.
2013. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam Vaterán/Teszveszen vásárolni, de ott a különleges dolgokra vadászok, amikért szívesen fizetek postát is, az egyszerűeket inkább turiban. Nem sok az ár (egyébként lehet hogy ez is riasztó, mert azt gondolják, hogy rossz állapotú ha csak 150 Ft-ot kérsz érte), de én pl sima melegítőnadrágot nem veszek, csak akkor, ha ugyanannak az eladónak a kínálatában megnyerek/megvásárlok valami különleges darabot, és akkor egy postával mehet. Ha van nagyon édes darabod, azt érdemes akár összepározva felrakni egyben, pl. kislánynak aranyos farmerruha hozzáillő pólóval. A márkák is számjtanak, a Next márkájúakat jóval drágábban lehet eladni.
2013. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vaterán szoktam vásárolni néha, egyszerű, olcsó, de jó minőségű és állapotú cuccokra vadászom, új ruhában nem szívesen járatom a gyereket játszótérre. Bababörzén szerintem biztosan el tudod adni.
2013. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg csatlakozz egy FB adok-veszek csoporthoz, biztosan van a közeledben is.
2013. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!