Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret 3 hónapos fiam...

Nem szeret 3 hónapos fiam hason feküdni. Ilyet használt már valaki: Fisher Price oroszlános pocakpárna?

Figyelt kérdés

A feje egyre jobban laposodik. Mit tegyek? Céklavörösre ordítja magát.

Ilyen? [link]


2013. okt. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Háromból két gyerekem csak háton feküdt, amíg meg nem tanultak maguktól átfordulni. Ettől nem laposodik a gyerek feje.

Min fekszik? A kókusz matracról már én is olvastam ilyet, hogy lapos lesz tőle.

Az enyémek sima szivacson voltak, és szép kis fejük volt/lett.

2013. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kókuszmatraca van. Már ez is baj lehet? :(
2013. okt. 26. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is utált hason lenni nagyon sokáig.Mi azt próbáltuk ki,hogy egy kisebb baba takarót feltekertünk kis henger alakúvá és azt tettük a gyerek mellkasa alá, elétettük a kedvenc játékait. Olcsóbb megoldás,mint a Fisher-Price,amit persze kipróbálhatsz,de nem garantált,hogy attól jobban fog szeretni a hason lenni a kicsid.A másik,amit mi sokat csináltunk,hogy az én hasamra fektettem a kisfiamat,látta így az arcomat,így énekeltem,bohóckodtam neki,az nagyon tetszett neki.
2013. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, nekünk van ez a párna, mert az én babszim is utált hason lenni, pont ahogy írtad ő is vörösre ordította a fejét és én is azért vettem meg, hogy hátha jobban fog neki tetszeni.

A lényeg, hogy ettől még nem szeretett jobban hason lenni, viszont a párna tényleg szuper, mai napig(most 8 hónapos) sokat nézegeti, úgyhogy szerintem megérte az árát!

2013. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!