Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben (napközben)...

Ebben az időben (napközben) egy 6 hetes babát mennyi időre lehet kivinni babakocsiban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy most szoktatod, vagy már levegőztetted? Ha szoktatod, akkor fokozatosan 10-20 perceket, előtte nyitott ablak. Ha már voltatok kint, akkor kint lehet. Nekem mindig kint aludt a fiam, még -10 fokban is, akkor aludt a legjobbakat.
2013. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két hetes kora óta babakocsizunk. A nagy melegben órákat voltunk vele kint. De most ebben a hidegben nem tudom, hogy mennyit lehet.
2013. nov. 15. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálatok hideg van? Nálunk 10 fok körül volt ma. Egyébként órákat kinnt lehet télen is, ha az időjárásnak megfelelően van öltöztetve.
2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 25 fokhoz képest hidegebb van. Én szívem szerint egyébként órákat sétálgatnék vele, mert én nem is érzem hidegnek az időt, de a nagyszülők ijesztegetnek minket, hogy meg fog fázni.
2013. nov. 15. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megfázni. A gyerekeim még akkor is voltak kint, ha nagyon hideg volt. Fel kell öltöztetni és bent a lakásban se legyen nagyobb meleg.
2013. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem téli mind a 3 gyerek

spec -15 fokig vígan sétáltunk órákig :-)

2013. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 hetesem napközben csak kint alszik az udvaron a babakocsiban. Ma délelőtt pl. 2,5 órát, du. csak 1,5-et. Bent képtelen hosszabbat aludni sajnos. Mondjuk nem bánom mert így bent tök jól elvagyunk addig a tesójával.
2013. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!