Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is csinálja ezt?...

A ti babátok is csinálja ezt? Erőlködik sokat meg piros a feje, de nem sír, de a pocija kemény olyankor? Ugye nem kap sérvet emiatt?

Figyelt kérdés
2hós első babám?
2013. nov. 16. 07:51
 1/4 anonim válasza:
0%
orvos, orvos, orvos..nem kérdezz cselekedj..nem szégyen ha azt mondja az orvos, hogy ez normális. De legalább nyugodt vagy és tudod, hogy mi a helyzet.
2013. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen volt hogy belilult a feje.de abbahagyta.ha nem tud kakilni adj neki egy kanál baracklevet(tényleg csak egy kanál legyen)akkor megindítja.és kaphat sérvet.figyelgesd a köldökét nem jön a kifelé neki
2013. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naponta gyakran forgasd azt a babát, hasra, oldalt, masszírozzad sokat hátát, a pociját, és mutasd meg orvosnak is!!

Erőlködni, ha kemény a székletük, vagy nem tudnak produkálni akkor szoktak, (olyankor ökölbe szorítják kis kezüket) de lehet ettől eltérő valami is!

2013. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz az okos kommenteket! természetesen mondtam a dokinak , azt mondta normális ,csak kíváncsi vooltam más is van-e így itt... forgatom maszírozom meg nem is mindig csinálja , pukizik aztán már jó neki, azért nem vagyok olyan hülye, és nem ez volt a kérdés hogy mit csináljak azt tudom , hanem hogy másnak is volt-e ilyen! Ekkora béna oldalt
2013. nov. 16. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!