Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltam orvosnál. éves szűrőviz...

Tamy79 kérdése:

Voltam orvosnál. éves szűrővizs. Meg, h 1 éve próbálok megint babát és nem sikerül. A következőt írta, , . Endometrium a fundusban 14mm, felritkulást is mutat, ezt követően a nyaktatorna felé vékony, vonalszerű, . , , mit jelet ez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14 mm teherbeeséshez nagyon jó érték,felritkulást meg a terhesség nagyon korai szakaszában szoktak látni,a beágyazódás helyén.
2013. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor még semmi sem biztos
2013. nov. 16. 17:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Az endometrium az a méhnyálkahártya, ami belül a méhet borítja. A ciklus során ez megvastagszik, majd vérzés kíséretében leválik, ha nem történik beágyazódás.Fundus, az a méhtest felső része. A nyakcsatorna a méh alsó fele (nagy vonalakban). Nem tudom ezekre voltál e kíváncsi. Mondjuk én úgy tudom, hogy a méhnyálkahártya egyenletesen vastag mindenhol...ha nem így van, mint ahogy a te esetedben nehezebb az esetleges megtermékenyített petesejt megtapadása. Dokid írt fel valamit? Visszarendelt?

Mondjuk ami még lényeges az az, hogy a ciklusod hányadik napján voltál a dokinál.

2013. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most, hogy az első válaszát elolvastam lehet félreértettem valamit...most akkor gyanítod, hogy terhes vagy?
2013. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem tudom,én így értelmeztem,az tényleg fontos lehet,ahogy írták előttem,hogy a ciklusod hányadik napján voltál,de szerintem van esélye a terhességnek.De ez csak az én véleményem.
2013. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

a ciklus 17. napján voltam

igen ha megjön akkor hormonális vérvételre küldött el majd...

lényegében arra lennék kíváncsi, h van remény ebben a hónapban, vagy nincs...a bábára végre.

2013. nov. 16. 17:20
 7/17 anonim ***** válasza:

(3-as, 4-es vagyok) Az első jól írta, a 14 mm vastag méhnyálkahártya ideális a megtapadáshoz!


Időközben találtam egy cikket, ami arról szól, hogy mi segíti az embrió megtapadását. Itt olvashatod: [link]



Szorítok, hogy már ebben a hónapban sikerrel járjatok, de ha a következő hónapban kopogtat a gólya, akkor esetleg hasznosak lehetnek az alábbiak.

Lehet nem mondok ezekkel újat, ...de a kevesebb több, ha babát terveztek, vagyis ne legyetek mindennap együtt a Pároddal, elég csak 2(-3) naponta, mert különben nem lesz megfelelő spermiumszáma az ondóváladéknak.

Illetve aktus után egy pár percig csinálj gyertyaállást.


Szorítok nektek :o)

2013. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget.

én is nagyon várom már a gólyát, kezdem elveszteni a reményt. főleg azért is mert az első gyerek elsőre összejött,a másikkal meg szenvedünk.

2013. nov. 17. 07:59
 9/17 anonim ***** válasza:
ha nem a ciklusod 17.napján lenne ez a lelet, akkor én is azt mondanám, hogy esetleg sikerült a baba - nekem is ez volt annó 5 hetesen a leletemen. De ez inkább más lehet. Felritkulás nem csak gyereket jelez, hanem problémát is...
2013. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
1,5 hét után kiderül mi van.... de addig hosszú lesz..
2013. nov. 17. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!