Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondta ki gyermeketek...

Mikor mondta ki gyermeketek először, hogy anya? És mikre mit mond? És mikor kezdett több szót használni egyszerre?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 15 hós lesz, de anya helyett "bábá"-t mond, egyébként a férjemnek is, meg szinte mindenre, csak az autó "bru", a kutya "vau", a hoppá az "páááá", labda az "laba" szita "tita".
2009. nov. 18. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na ja, én meg 48 nyelven beszélek 3 éves korom óta. :)) :DDD
2009. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

AZ ÉN KISFIAM 18 HÓNAPOS ÉS HA SÍR OLYAN ARANYOSAN MONDJA :::MAMMAAAA

DE VAN AMIKOR IGAZ RITKÁN DE MÁR EGYRE TÖBBSZÖR ANYA SZÓT IS MONDJA MEG KISSEBB KORÁBA TÖBBSZÖR MONDTA A KUTYÁNAK(VAVA)MOSTMÁR ÚGY NEM FOGLALKOZIK A KUTYÁVAL

ÉS KÉPZELJÉTEK AMIKOR CICÁT LÁTTUNK MÉG NYÁRON MINDIG KINT HINTÁZTATTAM ÉS AKKOR A SZOMSZÉD CICÁJA ÁTT JÖTT ÉS MONDTAM A KISFIAMNAK ::NÉZD CSAK CICA ÉS ADDIG- ADDIG JÖTT A CICA HOGY EGYSZER CSAK MUTAT A GYEREK A CICÁRA ÉS MONDTA DE OLYAN SZÉPEN HOGY: CICA DE AKKOR OLYAN 6-7 HÓNAPOS VOLT MONDOM MI ÉS AKKOR MEGINT MONDTA CICA ÉS UTÁNNA VOLT ÚGY HOGY A KUTYÁNAK IS AZT MONDTA HOGY CICA

EGYÉBKÉNT MOSTMÁR VAN ÚGY HOGY CSAK BESZÉLGETÜNK ÉS Ő IS MONDANA A MAGA BESZÉDSTÍLUSÁVAL EGY KÉT SZÓT TEHÁT HOGY ÍGY ÉSZRE VETTEM HOGY MÁR ÉRDEKLI A BESZÉD ÉS PRÓBÁLNÁ MEG SZERETNÉ MONDANI A SZAVAKAT

2009. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!