Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 24 óra-heti 7 nap....

Napi 24 óra-heti 7 nap. Kivagyok. Más is maradt magára?

Figyelt kérdés

Külön házban élünk

Fiam 14 hós ...sajnos senkire nemtudom úgy rábízni hogy napi szinten. akárcsak 1 óra is jusson magamra.Ébredéstől fekvésig "élek"

Szüleim dolgoznak,nagyszülők messze laknak..rokonok a közelben ?? Egyikkel sem vagyunk olyan kapcsolatban hogy elvigyék a picit

Férjem ? Az egy más kérdés..ebbe nem is szeretnék belemenni,a lényeg hogy nem kíváncsi a fiára

Más is kimerült ? Van hogy azon kapom magam hogy ülök a földön ,a gyerkőc mászkál rajtam én meg levagyok eresztve mint egy lufi..

Napi 1x 1 órát alszik...azalatt én is fekszek.ÉJszaka fogzás miatt többször ébred...egy szóval hulla vagyok..és nemcsak testileg

Nincs magamra időm,a barátokkal lenni.Elmenni magamnak vásárolni az meg egyenest kizárva...mármint hogy egyedül elmenni

Félre ne értsetek,imádom a fiam..csupán kezd lemerülni az elem bennem..

Mások vannak így ? Vagycsak én ?


2013. nov. 17. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
keress egy jó bébiszittert és menj el sétálni!
2013. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nitókrisz ***** válasza:
Szerintem sokan vannak igy :) Probalj meg keresni valakit, akiben megbizol annyira, hogy legalabb egy picit vele hagyd a fiad, hogy setalj, levegozz, vagy csak relaxalj egyedul egy kicsit
2013. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is van, és semmi segítség.

Heti 1-2 x találkozom barátnőkkel, a picit viszem, a nagy addig oviban. elmegyek

2013. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy ha gondolod, szoktasd be lassacskán bölcsibe, és menj vissza dolgozni, hidd el, javulni fog a közérzeted :)
2013. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A bölcsin én is gondolkoztam..utánna jártam

A környéken össz-vissz 1 bölcsi van ,oda sajnos csak 18 hótol vesznek fel babákat..és az se tuti hogy van hely :-/

2013. nov. 17. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kimerült vagyok,és még finoman fogalmaztam.Én a következő megoldást találtam magamnak,igaz így egyedül nem megyek sehová,de a szomszéd lány szivesen átjön a kicsivel játszani.Neki egy kis zsebpénz,nekem meg 2-3 óra pihenés,vagy gyors házimunka.Igaz egyedül nem hagynám őket.
2013. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!