Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a babámnak...

Lesz valami baja a babámnak ha napokig nem tudunk kimozdulni sétálni?

Figyelt kérdés
Sajnos 4 napig nem tudunk kimenni a következő héten, ugye ezzel nem okozok semmi bajt? 3 hós baba
2013. nov. 17. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bele nem hal emiatt, de lehet kicsit nyűgösebb lesz amiatt h nincs kint a megszokott friss levegőn. De ha van erkélyetek akkor tedd ki babakocsiba oda és altasd ott. Felér azzal mintha kint lennétek. Van h én se tudok lemenni vele sétálni olyankor az erkélyen elaltatom és ugyanolyan jókat alszik mintha lent sétálnánk. Semmivel sem másabb a levegő a 4. emeleten mint a ház előtt menetelve. :) És így én is haladok a dolgommal. Nem minden nap van időm órákat sétafikálni vele.
2013. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem tudtok kimenni ? Udvarra/teraszra nem tudod kitenni? Én a kórhazban úgy csináltam, hogy felöltöztettem és az ablakhoz vittem. Ha más nincs tedd te is úgy. Semmi baja nem lesz egyébknt, ha szellőztetsz.
2013. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Karbantartás miatt nincs lift, 10 emeletes panelban lakunk, erkélyünk nincs :(
2013. nov. 17. 20:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Vidd le kendőbe vagy kenguruba. HA van ilyened.
2013. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
VAgy csak öltöztesd fel jó alaposan és az egyik szobába tedd be a babakocsival nyitott ablakhoz. A másik szobába maradjon a meleg ha felébredne ne a kihűlt szobába kelljen ébren is lennie.
2013. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Lift miatt nem mozdulsz ki a házból??? Elég nevetséges kifogás.


Én a 4. emeletet napi 3-szor járom meg hátamon a most már 11 hónapos fiammal, mert a kutyát le kell vinnem sétálni.

Mindent lehet, csak akarni kell.

2013. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nem lesz baja, de valóban érdekes kifogás. Nálunk egyáltalán nincs lift, mégis kijárunk, ráadásul babakocsival. (oké, nem a 10.-en lakunk, talán akkor én is otthon maradnék inkább 4 napig)
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Minden nap szellőztetek természetesen, és én is hasonló megoldásra gondoltam, valószínűleg ezt fogom tenni.


Kedves utolsó, a 4. emelet korántsem ugyanaz, mint a 9. emelet. Nem bírok levinni (pláne fel) egy 21 kilós babakocsi+baba kombót. Mindenesetre köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat.

2013. nov. 17. 20:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Vidd le a kezedbe egy félórányira.
2013. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell a babakocsit cipelni, ha elolvasod a hozzászólásom, láthatod, azt írtam, a hátamon viszem a gyereket. Egy mei tai szinte súlytalan.
2013. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!