Mikor volt ovum?

Figyelt kérdés

Ez az elso honap hogy mérem a hot,sajnos ovu tesztet nem vettem már nagyon bánom.

Szoval mindig érzem mikor van ovu olyankor picit gorcsol a hasam ez volt csutortokon,de a hom csak szombat reggel csokkent le 36,1 volt (36,5 normál esetben),viszont vasárnap reggel pisilés után nyákos rozsaszines valami volt a papiron.Utána olvastam hogy ez elofordulhat ovunál.Akkor most mikor volt ovum kérlek segitsetek?!Egyébkénk csutortokon,szombaton és ma voltunk eggyutt,remélem osszejott!:)



2013. nov. 18. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hőt nem mérsz?

Abból hogy szúr a hasad nem lehet biztosra megmondani mikor volt, mert nekem már a peteérés előtt két-három nappal is elkezdett fájni a hasam, és az ovuteszt később is mutatta.

Most mennyi hőd? Vagy hogy méred? Vezeted valahol?

2013. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!