Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a 28. ciklusnapon se volt...

Ha a 28. ciklusnapon se volt még ovum akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok, fél év 3-as kezelés után most jött meg először, úgyhogy azt se tudom hány naposak a ciklusaim vagy, hogy van e egyáltalán peteérésem. Azért reménykedhetek?

2013. nov. 18. 08:56
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Előfordulhat hogy lesz, de valószínűbb hogy nem.

Gondolom lassan mész vissza kontrollra (terheléses vérvétel), és ha javultak az értékeid, akkor reménykedhetsz rendszeresebb ciklusban, babában. Ha nem, akkor gyógyszert kell váltani. Az első nekem sem vált be. De ha fél év után most jött meg először, akkor várj türelemmel, nem biztos, hogy azonnal beáll 28 napra, valószínűbb, hogy azért még lesznek hosszabb-rövidebb ciklusok, míg beáll 28 nap körülire. Türelem, kitartás, jó úton haladsz. :-)

2013. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. napon szokott lenni, pozitiv ovuteszttel es feloldali alhasi fajdalommal. Szoval ha valoszinütlen is, lehetseges!
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!