Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónap körüli babátokat...

8 hónap körüli babátokat hogyan öltöztetitek sétához ebben az időben?

Figyelt kérdés
8-10 fok, szél

2013. nov. 19. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
h. ujjú body, harisnya,pulcsi, nadrág, kabát, pléd. vagy overál, de akkor ugye se naci, se kabát.
2013. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már téli overált adsz rá? én még nem nagyon merek, mert akkor ha hidegebb lesz, mit adok rá? vagy adjam azt, és ne legyen nagyon alá öltöztetve?
2013. nov. 19. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
persze plusz sapi
2013. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 1,5 éves fiamra overált fogok adni, igaz, nem a legvastagabbat még és bodyt és harisnyát adok csak alá. Nálunk viszont csak kb. 2-3 fok van.
2013. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, télit, hisz november van. alatta csak egy vékony pulcsi van. a nagy mínuszokban kap majd réteges öltözetet. .
2013. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben! köszi mindenkinek a választ!
2013. nov. 19. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy évesemre már téli overállt adok, hiszen csak ül a babakocsiban és nem mozog. Meg egyébként már én is télikabátot hordok.Nem öltöztetem alá nagyon és ennyi.
2013. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idebenn hosszú ujjú body+melegítő nadrág+ hosszú ujjú felső van rajta. Sétához ráhúztam a melegítőre egy bársony "kimenős" vastagabb nadrágot, kapott pulcsit, kabátot és sapkát.
2013. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hàt az èn 8,5 hònaposom rosszul lenne mèg overàlban. Ma 4 fok volt dèlelőtt. Hosszuujjù body, harisnya, plüss overàl ès takaro meg persze sapi....de az èn lànyom nem bírja a meleget...nagyon nem ...
2013. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!