Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor használtatok pihenőszéke...

Mikor használtatok pihenőszéket először?

Figyelt kérdés

9 napos a babám, nem sírós, de igényli az ölelgetést. Van még itthon mellette egy 2 évesem is, semmi segítségem, úgyhogy azért gondoltam, hogy beszerzek egyet, mert fél kézzel nem tudok semmit sem csinálni itthon. Erre gondoltam: [link]


Jó ez ilyen pici babának (gerinc szempontjából)?


2013. nov. 19. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2hónaposan, ekkor kapta.
2013. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kendővel kösd magadra, mert a pihenőszéktől nem kap ölelést... És úgy szabad marad mindkét kezed.

9 naposan szerintem még amúgy sem szabad ilyenbe tenni.

2013. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 1 hónapos volt kislányom mikor először bele tettem, akkor már voltak fent levős időszakai, addig szinte evett-pelenkáztunk kicsi szeretgetés és aludt... a miénk szinte teljesen dönthető volt, így bele lehetett tenni csecsemőként is. ( csak tipp, hogy szorosan bugyoláld be plédbe, hogy érezze, van körülötte valami , nálunk ez nagyon bevált - ők még ilyenkor úgyis olyan kis fázósak :) )
2013. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányomat kb 2 hetes raktam be olyanba ami vízszintesig dönthető.

Fiamnak is kb hasonló volt őt 1,5 hónapos kora körül tettem be.


Szerintem olyat vegyél ami dönthető, erről nem derül ki, hogy milyen, de úgy tűnik fix a háttámlája, ebben szinte ül, szerintem ehhez még kicsi.

2013. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kb 1 hónaposan tettem bele teljesen dönthetőbe!Nagyon jó szolgálatot tett és most 10 hós most tervezem eladni mert már nem szeret benne de eddig teljesen ki volt használva(pl fürdettem a nagytesót és ő addig ilyenbe be volt csatolva de velünk volt a fürdőszobába,vittem magammal a konyhába ha főztem stb)

De egyébként szerintem is jobb ötlet ha magadra kötöt úgy érzi a testmeleged a szívverésed attól meg is nyugszik!Ja és igen az is jó ötlet ha jól bebugyolálod takaróba így nem tud kalimpálni a kezével lábával ami sokszor fel is ébresztehti álmából és nem azért mert fázik hanemm ert ez az állapot az anyaméhre emlékeszteti!

2013. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!