Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai evésről hogyan...

Éjszakai evésről hogyan szokassam le?

Figyelt kérdés
Eddig olyan szépen aludt éjszaka az 5 hónapos kisfiam. Már egy hónapja minden éjjel felkel éjfélkor-1 órakor majd 3-4 között és 6-7 közöztt. Most 4 napja jött ki az alsó két foga, illetve sokat fejlődött a mozgása. Koordináltabbak, tudatosabbak lettek a kézmozgásai, forog össze vissza. Éjjel csak 120 ml meg 80 ml tápszert eszik meg. Próbáltam teát adni helyette, de nem kell neki. Iszik 2 kortyot és ordít tovább, Nem tudom, hogyan szoktassam le erről az éjjeli kelésekről. Korán kel és délelőtt is alszik egy órát, délután 2 szer alszik egyszer hosszabbat (1.5 órát és 30 percet).

2013. nov. 19. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

ó a babák változnak, engem ő szoktatott, nem én őt, szép napirendet alakított ki magának, hidd el nálatok is így lesz, most eszik éjjel lehet két hét múlva már nem fog

ezek annyira múló dolgok, csak tudom rossz éjjel felkelni :)

2013. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen nálunk ugyanígy volt. Aztán volt olyan hét hogy evett este és csak reggel 5-6 fele ébredt. Aztán egy hét múlva megint borult minden és sosem volt két egyforma hetünk. És ehhez hozzájött a fogzásos ébredések, felsírások, nyugtatgatások. Kitartást!
2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!