Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit indiszkrét kérdés, de:...

Kicsit indiszkrét kérdés, de: Mennyi pénzből éltek havonta fizetéseket, támogatásokat, cafeteriát is beleszámítva?

Figyelt kérdés

Hol vásároltok élelmiszert/ruhát? Mindent meg tudtok adni a gyermekednek/gyermekeidnek?

Tényleg elnézést a kérdésért, de azt hiszem egy anonim fórumon belefér.


2013. nov. 20. 16:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
150000-ből hárman,nagyon kevés,most januárban bölcsibe is kell adnom a gyermekem bánatomra:((de nem panaszkodom,megtanultam a kaján spórolni,ruhák turi,csak egy havi fitness bérletért fáj a szívem,de a babának mindene megvan és SZERETJÜK:))
2013. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Havi 550 ezer forintból élünk. Két 3 év alatti gyerekünk van, még gyed-en vagyok. Háztörlesztés havi 150.000 ft, de pár hónap és lejár:)

Auchan, tesco, Lidl, ahol vásarolunk. Ruhák F&F, bár a férjem drágább ruhákat vesz, de ritkán. A gyerekeknek fóleg Tescoban vásárolok ruhát, de sokat kapunk ismerósöktól. Webáruházakban is sokat vásárolok.

Szerencsére minden t meg tudunk adni a gyerekeinknek, van 2 autónk, igy kónnyeben kimozdulok én is.

Sajnos a spórolással hadilábon állunk, van tartalékunk, de lehetne tóbb is. A férjem múszaki ember, ezért a múszaki dolgokra nem sajnálja a pénzt( mondjuk ránk se)

2013. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ketten, plusz egy cica 160-190 ezer forintból.

Nem tudom mi lenne, ha gyermekünk is lenne, mert így is nehéz kijönni ennyi pénzből. Mindenünk megvan, ruhát turiból, outletből veszünk, cipő-kabát kivétellel, abból megvesszük a drágábbat is. Élelmiszert Auchanben, Tescoban vásárolunk általában.

2013. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Szilvi01 ***** válasza:
Gyes, párom fizuja, családi cafeteria egyutt 160 3 an vagyunk plusz egy cica, mind kettőnknek van hitele, de legalább a lakásunkon nincs, 60 nm es panel. Mind 2 őnknek saját autó, hitelmentesen.a gyerek mindent megkap, új ruha játékok stb, magunkra viszont nem tudunk költeni .
2013. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én havi 800 at keresek rendszergazdaként.

Cafeteria havi 30 ezer és bejarasi tamogatas.

Egy fillert nem sporolok.

2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!