Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányomnak...

16 hónapos kislányomnak beszalad a bal szeme egy hete vettük észre . Kinövi ezt vagy jobb egyből beutalót kérnem szemészetre?

Figyelt kérdés
Szemüveg
2013. nov. 20. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én biztosan elvinném szemészetre.
2013. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb vidd orvoshoz.Én 2 éves korom óta vagyok szemüveges,mert egyszer egy nagy sírás közben nem csak beszaladt,bennt is maradt ugymond a szemem.
2013. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor elviszem .Köszi.
2013. nov. 20. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd szemészhez! 13 hónapos a kicsi fiam, neki is a bal szeme időnként beugrott, főleg, ha fáradt volt. A gyerekorvosunk észrevette és elküldött szemészetre. Ez tavasszal volt. Takargatni kellett volna, de nem nagyon sikerült, most legutóbb azt mondta váltott kancsal (felváltva ugrik be hol az egyik, hol a másik), ezért kiírt szemüveget. Azt mondta még, hogyha nem csinálunk vele semmit, akkor 5 éves korig az agy választ a szemek közül melyiket használja, a másik pedig nagyon leromolhat. :( Sajna a szemüveggel még harcolunk, nem tűri magán.
2013. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Menj orvoshoz, kislányom 3,5 éves, másfél év takargatás után most jutottunk el odáig, hogy le lehet hagyni a takarást maradt csak a szemüveg. Készísd magad lelkileg a takarás, szemüveg kombóra, sajna nincs rá más megoldás a mai napig.... Nekem rengeteg küzdelmem volt a takarással, a szemüveggel... Most már a szemüveget maga kéri reggelente, és készülj, hogy nem egy olcsó mulatság, egy átlag szemüveg 30.000 körül van és kb. fél év alatt kinövi.
2013. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!