Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is hulyeség hogy...

Szerintetek is hulyeség hogy baba mosoporral és oblítovel mosom az én és a férjem ruháit is?

Figyelt kérdés
Szeretném ha minél kevesebb vegyszer érintkezne a borunkkel, a bio mososzereket azonban nem engedhetem meg magamnak, igy maradnak a baba mososzerek, amik még elerheto aron vannak. Ti mit gondoltok, folosleges?
2013. nov. 21. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Szinte ugyanolyanok, mint a többi átlagos mosópor, pl Tomi, Ariel.
2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem tartalmaznak kevesebb vegyszert? gyengedebbek a borhoz
2013. nov. 21. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de sokkal puhábbak lesznek a ruhák, én is azzal mosom az egész család ruháit!
2013. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nektek megfelel dehogy hülyeség:)
2013. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én amióta megvan a nagylányom, azóta a Dreft baby-t (vagy mit) használom, meg a szenzitív öblítőket. Őszintén szólva, nem vagyok benne biztos, hogy egy Dreft többet tud, vagy gyengédebb, mint egy "mezei" mosószer.

Ennél maradtam, mert szeretem a folyékony mosószert és szeretem az illatát.

Öblítőnek viszont ecetet használok. Az öblítő funkciója ugye az, hogy eltávolítja a maradék mosószert a ruhából és lágyítja az anyagot. Ezen kívül egy "védőréteget" von a ruhára, ami így kevésbé nedvszívó. Csak ezt nem reklámozzák.

Na, szóval, ezért ecetezek és még véletlenül sincs ecetszaga a ruháknak. Almaecetet használok.

És eggyel kevesebb vegyszer érintkezik a család bőrével.

2013. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a Dreft Baby illatát, mint egy csomó más mosószerét. De nem mindegy másnak, hogy mivel mosol?
2013. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem használsz mosódiót? Sokkal olcsóbb, ugyanolyan jól mos, mint a mosógél vagy por...és persze nem irritál.

3000 ft egy zacsival és pl március óta használom, két felnőttre meg egy babára

2013. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!