Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szombaton lesz egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton lesz egy hónapja hogy a barátnőmmel járok, ilyenkor szokás csinálni /gondolok én ajándék, közös program stb. /? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Mintmár elmondtam szombaton lesz egy hónapja hogy a barátnőmmel járok akit nagyon szeretek. Ő az első olyan lány aki fontos számomra és akiért mindent megtennék.

Tudom hogy hülye kérdés ,de ezelőtt nemvolt ennyi ideig tartó kapcsolatom ,mivel eddig minden lány átvert..szóval nemtudom ilyenkor mi a teendő..

Vegyek neki ajándékot ? Menjek el vele valahova? Mit csináljak ?

Előre is köszönöm ! :)


2013. okt. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy vacsora, otthon vagy máshol, vagy csak egy esti borozgatás kettesben + filmnézés.

Ilyeneket érdemes. Nem írtad hány évesek vagytok, de gondolom nem sok.

2013. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el vendéglőbe
2013. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség a hónapokat számolni. A barátom is igy akarta első hónapban vett nekem egy nyakláncot de akkor mondtam, hogy nem szokásom hónapokat csak éveket fejben tartani. Éppen elég akkor is meglepni valamivel. Ki se birnám ha havonta kéne kitalálnom mindig valamit. De múlt héten szakitottunk 3 hónap után, ugyhogy már értem hogy ő miért hónapokban akarta számolni. Hát sajnálatos.
2013. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tevetke ***** válasza:
Szerintem se érdemes a hónapokat ilyen nagy ünnepnek venni, esetleg félévet, de még azt se nagyon. Ha mindenáron meg akarod lepni valamivel, akkor szerintem 1. hónapos meglepinek egy szál rózsa pont jó. Esetleg valami esti romantikus filmezés...
2013. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!