Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem pontosan...

Leírnátok nekem pontosan hogyan kell használni a porszívós orszívót? Mekkora teljesítményű legyen a porszívó? Csak éppen odatartani vagy hosszabb ideig ott kell tartani? Okozhatok vele kárt? Kell valami amit az orrba befújok? Orrcsepp?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi orcsepp semmi nem kell egy kicsit beledugod az orrába és szívja...sokáig nem fogja hagyni úgyse szóval elég rövid procedúra lesz ez. Igazából semmi kárt nem okozhatsz neki ezzel. Fájni se fáj.
2009. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De kell orrspray! Azzal fel kell lazítani először a kakit, mert ha be van száradva és hirtelen "kirántja " az orrszívó, akkor vérezhet az orra a picinek. Mi Sterimart használunk, befújjuk, és 1 perc múlva már porszívózunk is.

Hogy mennyi ideig kell odatartani, azt tudni fogod, mert hallani, hogy jön-e valami belőle. Kárt egyáltalán nem okozhatsz, nem a porszívó erejével, hanem a segítségével szív. És ez a legtutibb és a leggyorsabb módszer a baba orrának kiszívására.

2009. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon taknyos,folyik az orruk,nem orrsprézek,csak ha pl be van dugulva.Orrcseppet-tehát ami nem csak tengervizes-nem igazán jó használni,mert tönkreteheti az orrnyálkahártyát.Az orvosunk a ráírthoz képest jóval kevesebbszer,és rövidebb időn keresztül javasolja,de csak ha nagyon muszáj.

A porszívó teljesítménye nem számít,nem fog bajt okozni a nagyobb teljesítményű sem.

Azt meg,h meddig kell,hallani,sokszor csak 10-15 mp után indul meg a mélyebbről jövő trutyi.

2009. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én porszívós orrszívómra rá van írva,hogy le kell tekerni a porszívómat 1000 Wattra. Eleinte letekertem,de úgy nem szívta ki,és elég régi a porszívónk,sztem nincs már akkora teljesítménye,mint ami rá van írva. Most simán 1400 Watton használom,teljesen oké. Én is orrsprayt használok,tengervizest.
2009. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak.
2009. nov. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!