Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak is felsérti a...

A ti babátoknak is felsérti a 3-as Pamperes a kis combját?

Figyelt kérdés
Mivel lehet bekenni, hogy elmúljon?
2013. nov. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt ilyen gond. Bár nem tudom, melyikre gondolsz, a sleep&play szerintem borzalmas, mi az Active babyt használjuk, már a 4-est hordja a fiam, de semmi baj nem volt vele eddig.

Szerintem kend be sudocremmel, és levegőztesd, amennyit tudod.

2013. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is most 3as Pamperst használ, de nem sérti a combját. Kend popsikrémmel.
2013. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány kiló a baba? Lehet már eggyel nagyobb méret kellene neki?
2013. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is adjál rá egy mérettel nagyobbat!! Az én lányommal is ez volt... Még nem érte el súlyban a következő méretet, de mivel ez a probléma volt, így kipróbáltam eggyel nagyobbat adni rá és elmúlt Neki... :-)
2013. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es active babyt használ a kisfiam neki is volt ilyen és ráadásul minden kifolyt.Váltani kellett nagyobbra.Nálatok is ez lehet a probléma.Nála mindig 2 kg-mal hamarabb kell váltani pelus méretet mint a határszám.
2013. nov. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és sudocreammel kenegesd neki.
2013. nov. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak kb. 2 hete váltottunk a 2 ről a 3 ra. megpróbálom a nagyobbat. köszönöm a válaszokat
2013. nov. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!