Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babánk valószínü...

2hetes babánk valószínü felcserélte az éjszakát a nappallal, mert egész nap alszik, éjszaka meg nem bírjuk elaltatni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nappal ha altatod ne csinálj sötétet.Nyugodtan szóljona rádió,vagy cd.Próbáld fenntartani.Nekem is csinálta a lányom,de pár nap alatt visszaállt.A fenntartásd ne úgy értsd,hogy sirattatni kell,hanem kicsit mgébreszteni,beszélni hozzá,átpelenkázni.Esetleg átöltöztetni.Este pedig az ellenkezöje.Csend,sötét,pancsi után szopi,és altatás.Ha nem kakil be,akkor ne pelenkázd...

5,5 hónapos kislány anyukája.

2008. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a 3 hetes babám ezt csinálta.Én ugy csináltam kikkor nappal aludt,és utánna felébredt,beszélgettem hozzá,sétáltam vele,maszírozgattam,szóval nemmindíg hagytam mélyen elaludni.Soszor inkább egész rövideket hagytam aludni.Pár nap után szépen visszaált.Most ha nemfáj a hasa 9 után elalszik és van ugy hogy délelőtt 9-10ig alszik,3-4 óránként kel fel szopizni.És ha elaltatod a babát ne csinálj neki sötétet,mert akkor nem tudja mikkor van éjjel és nappal.Jó babázást!!!!
2008. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!