Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csöng a babája...

Másnak is csöng a babája fenekén a pampers pelenka, ha belepisil (egyszer)?

Figyelt kérdés
Most próbáltuk ki, de nagyon csúnya ahogy lóg. Maradunk szerintem a liberónál. Csak a puhasága miatt próbáltuk ki a pamperst de nem jön be. :-( Mondjuk a liberó úgy is olcsóbb.
2013. nov. 23. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Az Én gyerekem feneke alatt nem vettem észre, hogy CSÜNG!!!!!

Egyébként a Fiamon éjjel 12órát rajta van!

2013. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden pelus megcsüngött rajta ha annyira teletette.De nekünk a Libero nem vált be,egy csomag volt összesen neki születése óta,azóta soha.13hós múlt már.

De most hogy így írod,a pampers csüngött meg a legjobban nekünk is.Bár pont nyáron volt olyan neki és többet pisilt.

2013. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a Pampers az egyik legrosszabb pelenka a piacon... Nem is értem, miért vannak annyira oda érte sokan. Sokkal olcsóbban is lehet sokkal jobbat kapni. Amúgy pont ezért nem szeretem én sem, mert lóg a gyerek s.ggén, és hamar kifolyik.
2013. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónapja használjuk és tökéletes. Te használj Liberot, ha az vált be.
2013. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is azért próbáltam ki mert olyan sokan istenítették, de Nekem is eddig ez tűnik a legrosszabbnak. a legelső amit ráadtám egyből át is ázott. :-( A dm-es is sokkal jobb volt, de árban a liberó olcsóbb, mert a dm-esből már kell az 5-ös méret míg liberoból bőven jó a 4-es.
2013. nov. 23. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A pampers nekünk sem jött be, tényleg az volt a legrosszabb, amit valaha használtunk. A libero nagyon jó, de használtunk toujurs-osat is, amit a lidl-ben kapni, az is jó, nekünk bevált, és olcsó.
2013. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre van kitalálva body, hogy fogja - nekünk is lógott mindenféle márka a fenekén, ha súly került bele.
2013. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , de nekünk a többi pelus azért így nem lógott. Főleg nem egy pisi után.
2013. nov. 23. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!