Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog rendesen állni és...

Mikor fog rendesen állni és elindulni?

Figyelt kérdés

Tudom, h ezt nehéz megmondani, de csak egy átlagos időintervallumot szeretnék leszűrni a válaszokból.

Kislányom 9 hónaposan állt fel, kapaszkodva lépegetni 10,5 hónaposan, és ma - 11 hónapos múlt tegnap - volt az, h kétszer is felállt kapaszkodás nélkül és jó 5 mpig úgy is maradt. Vajon mennyi ideig fogja ezt gyakorolni és mennyi idő lehet, amíg elindul?

Köszi előre is!


2013. nov. 5. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom 8 hónaposan állt fel,9hónaposan lépegetett. 13hós lett tegnap és még mindig kapaszkodik. Hogyan állt fel a tied kapaszkodás nélkül,ha nem tud még járni?!Azért elég nehéz ezt elképzelni és fura is,hogy feláll kezek nélkül,de még nem jár.

Egyébként anyám szerint én is 8 hónaposan álltam fel és csak 18 hónaposan indultam el.

Hugom 5,5hósan állt fel,10hónaposan már szaladt.

2013. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az apja ott feküdt mellette, odaguggolt mellé a baba és eleinte az apjára támaszkodva kitolta a fenekét aztán elengedte és felegyenesedett, majd úgy maradt jó 5 mpig. Kétszer egymás után. Egyébként előbb el kell indulnia és csak azután áll fel kapaszkodás nélkül?
2013. nov. 5. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy amit leírtam az kapaszkodásnak számít? Mert utána elengedte az apját, vagy is 5 mpig nem kapaszkodott és úgy állt.
2013. nov. 5. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt sosem lehet előre tudni.

Lehet, hogy pár hét, lehet, hogy hónapok.

A lányom 9 hónaposan állt fel, már 11 hónapos és kapaszkodás nélkül bejárja az egész lakást.

Van olyan, aki viszont még akár fél évig is kapaszkodik.

Egyik sem rosszabb a másiknál.

2013. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első babám 7,5 hósan állt fel kapaszkodva, de csak 12 hónapos kora előtt pár nappal indult el önállóan. Viszont a kapaszkodás nélküli állás után már pár nap múlva elindult. A második babám most 10 hónapos, és még a kapaszkodva lépegetésnél tartunk. Ő is 7,5 hónaposan állt fel kapaszkodva. Viszont a kapaszkodás nélküli felállás szerintem is csak a járás után kezdődött az elsőnél.
2013. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia csak az én vagyis a kislányom példáját tudom felhozni, miszerint ő kb. egy hete kezdett el járni,amúgy jövőhéten lesz egy éves. Ezt megelőzően két héttel pedig próbálkozott az egyedül állással. Tehát két hét telt el az egyedül állás és az elindulás között. Egyébként ügyes a babád, mert nekem egyedül felállni, kapaszkodás nélkül,csak elindulás után pár nappal tudott. Sztem neki sem sok, sőt megreszkirozom, hogy a napokban várhatod tőle eme cselekvését. :D
2013. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!