Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, rengeteg ilyen kérdés...

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de mit vegyünk kisebbik fiunk 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag minden van,hiszen van egy bátyja.Nem is szoktunk nagy felhajtást csinálni a szülinapból,de valamit jó lenne kitalálnom,de semmi ötletem...a mütyürkézős dolgokat nagyon szereti,sokáig elbíbelődik velük.
2013. nov. 23. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvekből sosem elég, és ha fiúk vannak, akkor autókból sem.
2013. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,én is erre jutottam...köszi:)
2013. nov. 23. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott par olyan dolog, amit egyutt tudnak hasznalni a naggyal. Ha vagyik valamire a nagy, amit a kicsi is tud mar hasznalni, akkor azt kaphatja a kicsi: kishaz, kisasztal szekekkel, hasonlok. Az egy evesek imadjak a maszialagutat is. Nalunk a nagy 2,5 es gitart kert a Jezuskatol, de tudom, hogy vagyna egy autoszallito kamionra is, ezert a kicsi azt kapja. Hozzateszem: a kicsi jobban imadja a jarganyokat, mint a nagy.


Meg a chicco taviranyitos auto is jo, nem teszik tonkre a picik sem.

2013. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!