Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket választanád rokon...

Melyiket választanád rokon kislány 1. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Formabedobó, építőkocka, puhatestű baba, szobahinta, konyhaszett. Esetleg más ötlet, jobb ötlet?

És csomagoljuk be vagy csak úgy adjuk oda? Szeretik már ilyenkor bontogatni az ajándékot, letépni a csomagolópapírt vagy nem?


Köszönöm.


2013. okt. 24. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Formabedobó, építőkocka jó, de valószínűleg most még nem rendeltetésszerűen használná, inkább összeütögetné a darabjait, ezt is élvezik :)

Ha puhatesű babát választotok, akkor arra figyelj, hogy ne lehessen kivenni a szemét, megenni a haját, stb.

A szobahintánál olyan hintára gondolsz, amit felfúrnak pl. az ajtófélfába? Az én kislányom is egy éves, ő nagyon szereti.

Konyhaszetthez szerintem még kicsi.


Csomagoljátok be, örülni fog neki. Sőt az is lehet, hogy a csomagoló tépkedése még nagyobb örömet fog okozni, mint maga az ajándék :)

2013. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a szobahintára vagy a formabedobóra voksolnék.

A konyhaszetthet még pici, a baba az olyan snassz, az építőkockát pedig a szülők védelme érdekében nem ajánlom, mert mi kaptunk mikor lányom 1 éves volt, de a mai napig kitöröm bennük a nyakam, ugyan is poén szétdobálni és úgy hagyni..az tényleg olyan 3 éves kortól ajánlott.

A formabedobó készségfejlesztő, a hinta pedig mindegy gyereknek élmény.

És mindenféleképpen csomagoljátok, mert élmény kibontani akár közösen is.

2013. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!